Taşımalı Eğitim Sistemleri

Hizmet Özellikleri

TAŞIMALI EĞİTİM NEDİR?

Taşımalı eğitim, nüfuzu az ve dağınık olan köy ve benzeri küçük yerleşim birimlerinde, zorunlu öğrenim kapsamındaki ilköğretim öğrencilerin ilçe, il gibi daha büyük yerleşim birimlerindeki merkez ilköğretim okullarına günübirlik olmak üzere taşınması ile yapılan eğitime denir.

TAŞIMALI EĞİTİM SİSTEMİ GÜVENLİĞİ

Taşımalı eğitim sistemi amacı gereği, çocukların eğitim-öğretim hayatına ulaşım desteği sağlamaktır. Çoğu illerimizde mesafeler çok uzun olduğundan ve hava şartları kötülüğü nedeni ile taşımalı eğitim bu noktalarda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Peki taşımalı eğitimde yer alan taşıtlar ve diğer okul taşıtlarında güvenlik sistemi nasıl sağlanır? İşte bu noktada araç sahipleri ya da veliler araç içi ve dışı kontrolü sağlayabilmek adına araç takip cihazı,araç içi kamera vs. ürünler talep etmektedirler. Bu ürünler hem çocuğunuzu anlık olarak takip etmek adına hem de güvenlik tedbiri olarak büyük önem taşır.

TAŞIMALI EĞİTİMDE ATC

ATC Araç Takip Sistemleri 2008 yılından itibaren ülkemizin çeşitli bölgelerinde taşımalı eğitim hizmetlerini desteklemektedir.Araç takip sistemleri sayesinde hem çocuklarımızın güvenli taşınması hem de kullanıcılarımızın ödeneklerini sorusuz şekilde hesaplanması ve alınması konusunda destek sağlamaktadır. Ülkemizin il  ve ilçe bütün bölgelerinde yeterli bulunan teknik servislerimiz sayesinde kullanıcılarımız ve kurumlar kesintisiz şekilde araç takip hizmetini alabilirler. Bu sayede kurum ve taşıma yapan müşterilerimiz asla problem yaşamazlar. 10 yıllık taşıma tecrübemiz ile oluşturduğumuz Milli eğitim müdürlükleri taşıma merkezleri ve taşımalı eğitime hizmet veren müşterilerimizi koordinasyonu ile sistemin kesintisiz şekilde çalışmasına olanak sağlamaktayız. Taşımalı eğitim için oluştuğumuz özel kampanyalar ile hem öğrencilerimizin güvenliği hem öğrencilerimizi taşıyan kullanıcılarımızı desteklemekteyiz.