ATC Araç Takip güncel mobil uygulamasını yayına aldı. Hem Google Play Store hem de App Store'a yüklenen yeni aplikasyon ile kullanıcı arayüzü değiştirildi, yeni özellikler eklendi. Siz de şimdi hemen ücretsiz indirebilirsiniz.

ATC Araç Takip mobil uygulama sol menü ATC Araç Takip mobil uygulama giriş sayfası

Kullanışlı ve sade arayüz

Sol tarafta açılır kapanır menü harici tam ekran harita kaplaması yapıldı. Çok fazla sayıda aracı olan kullanıcılar düşünülerek haritada araçları gruplama filtresi otomatik tanımlandı.

İsteğe bağlı uydu veya yol görünümü harita katmanlarına geçiş yapılabiliyor, bununla birlikte canlı trafik haritası da takip edilebiliyor.

Sağ üst menüde geçmiş bildirimleri görüntüleme ve altında yakınlaştır-uzaklaştır-sayfayı yenile butonları eklendi.

ATC Araç Takip sokak haritası ATC Araç Takip uydu haritası

Maillere bakmaya son! Bildirim geldi

Kullanıcıdaki araçlardan herhangi biri aşırı hızlanınca, hareket edince, rölanti moduna geçince, bölgeye giriş-çıkış yapınca veya duraklama anında bilgi amaçlı gönderilen mailler artık kişisel telefonlarınıza da anlık bildirim olarak düşüyor. Bu sayede aracınızın ne yaptığını saatler sonra değil, anında öğreneceksiniz. 

Üstelik bu bildirimler gelirken telefonunuzun şarjını yani pilini etkilemiyor. 

ATC Araç Takip anlık telefonlara bildirim ATC Araç Takip geçmiş bildirimleri görüntüleme

Canlı panorama takip

Aracınızın nerede olduğunu tam olarak kestiremeyebilirsiniz. Yanında ne var? Düz bir yolda mı yoksa ana caddede mi? İşte bu merakı gidermek için hareket halindeki araçlarınızı canlı Google Street View görüntüsüyle takip edebilirsiniz.

ATC Araç Takip panorama görünüm ATC Araç Takip street view görünüm

Fazla yer kaplamıyor

Android cihazlarda 22 MB, Iphone cihazlarda 65 MB diskte yer kaplıyor.

Telefona özel kullanıcı

Mobil uygulama üzerinden siz kullanıcıya giriş yaptıysanız artık o kullanıcıya bir başkası istese bile giremez. Ancak sizin kendi oturumunuzu kapatmanız gerekli. Uygulamayı silip tekrar yükleseniz bile uygulama sizi tanır ??

ATC Araç takip kullanıcıya özel mobil girişi 

 

Şu an ki uygulamanın mevcut sürümü 1.0.0. İlerleyen zamanlarda aynı uygulama üzerinde yeni güncelleştirmeler yapılmaya devam edilecektir.

 

Android telefonlara indirmek için tıklayın

IOS telefonlara indirmek için tıklayın

Kullanım kılavuzu için tıklayın